צ'אט 
נענע צ'אט - כללי השימוש 

נענע צ'אט - כללי השימוש

 
צ'אט |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


ברוכים הבאים לשירות הצ'ט (chat) של נענע. כללים שימוש אלה גובשו במטרה לסייע לכל המשתמשים בצ'ט להפיק את המירב מהשירות. הקפד איפוא למלא אחריהם. הכללים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים, כמובן, גם לנשים.
 

 

כללי

 

שירות הצ'ט של נענע מאפשר לך להתכתב באורח מקוון עם משתמשים אחרים בשירות. השימוש בצ'ט אפשרי רק בעזרת דפדפן מגרסה 3.2 ומעלה. הצ'ט מחולק לחדרים המוקדשים לנושאים שונים, כמו כן ניתן לשוחח ב"חדר פרטי" עם אחד או יותר מבין המשתמשים בחדרי השיחה הכלליים. הקפד לבחור את חדרי השיחה ההולמים את רצונותיך, אישיותך וסגנונך, שכן אתה עלול למצוא כי הנושאים בחלקם אינם הולמים את דרישותיך או כי הם מקוממים ומרגיזים בעיניך.

 

פרטיות

כל ההודעות, שתכתוב במסגרת בצ'ט, יופיעו לעיני כל המשתמשים. אין אפשרות להבטיח את פרטיות המידע שתמסור בצ'ט. נטוויז'ן ממליצה איפוא שלא להעביר בצ'ט מידע המזהה אותך אישית, ואוסרת עליך למסור מידע המזהה אישית אנשים אחרים שלא הסכימו לכך במפורש. בכל פעם שתיכנס לצ'ט תידרש לבחור לעצמך שם משתמש. חל איסור על שימוש בשמות משתמש שהינם שמם המלא, או כינויים המזהה, של אנשים אחרים מלבדך.

 

מותר ואסור


לאחר שנכנסת לחדר שיחה מסוים הנך מתבקש שלא לחרוג מנושא השיחה המוגדר של החדר. אם אתה מוצא שהשיחה אינה לרוחך נסה לעבור לחדר אחר או לפתוח חדר שיחה חדש בעצמך.
במהלך השימוש בצ'ט עליך להימנע מלבצע את הפעולות הבאות:

להטריד, לאיים, לקלל, להוציא לשון הרע או לפגוע בדרך כל שהיא במשתמשים האחרים בצ'ט ובציבור בכלל.

להסית, לשדל או לסייע לביצוע פעולות אסורות על פי כל דין, ובכלל זה להפיץ מידע בניגוד להוראות כל דין.

לעשות שימוש מסחרי בצ'ט.

להשתמש בחומר שמוגן בזכויות קניין רוחני בכלל ובזכויות יוצרים בפרט מבלי לקבל את רשותו של הבעלים בזכויות היוצרים.

להתחזות לאדם שאיננו אתה, ובפרט לעובד נענע או מפעיל חדר שיחה.

להשתמש בביטויים ותכנים המתאימים למבוגרים מחוץ לחדרי השיחות המיועדים לשימוש של משתמשים אשר גילם מעל 18 שנים.

לבצע כל מעשה העלול לפגוע בפעילותו התקינה של הצ'ט או ביכולתם של משתמשים באינטרנט לעשות שימוש בצ'ט - ובכלל זה "להציף" במידע את הצ'ט כדי לשבש את השימוש בו.

מנהל הצ'ט - בחלק מחדרי השיחה יש מנהל מטעם נענע. עליך להשמע להוראותיו. אנא פנה אל מנהל הצ'ט רק כאשר מתעוררות שאלות או בעיות הקשורות לצ'ט, או כאשר משתמשים אחרים בצ'ט מפרים כללי שימוש אלה. משתמש בשם "גארד" הנו תוכנה שתפקידה לאכוף את כללי הכתיבה בצ'ט במטרה לאפשר את השימוש בו בלא הפרעות. הנך מתבקש שלא לפנות אליה במהלך הצ'ט.

נענע רשאית לנתק משתמש בודד בצ'ט שלא ישמור על כללי התנהגות אלה. הניתוק יכול להיות זמני ולהתבצע במהלך שיחה שהמשתמש נוטל בה חלק, אך נענע רשאית גם למנוע לחלוטין גישה לצ'ט ממשתמש שמפר באופן קבוע את כללי השימוש בו. נענע רשאית לסגור, ללא כל הודעה מוקדמת, כל חלק מהצ'ט שבו לא יקפידו המשתמשים, כולם או חלקם, על כללי שימוש אלה.

 

קניין רוחני


מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בצ'ט - לרבות בעיצוב היישום שבעזרתו הוא מתבצע, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של נענע בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של נענע בכתב ומראש. סימני המסר באתר הינם קניינה של נענע בלבד - או, במידה שפורסמו מטעמם של מפרסמים, קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמת נענע בכתב ומראש.
אסור לעשות כל שימוש ביישום הצ'ט שלא מסגרת אתר נענע. בכלל זה אין להפעיל את היישום מכל אתר אינטרנט אחר. 
 
תנאי השימוש הכלליים בנענע חלים, כמובן, גם על הצ'ט.

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by